DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Zı Pervane (Eğitici STEAM Seti)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Stemist Box Zı Pervane sıcak havada ferahlamak için inşa edebileceğiniz en modüler kit! Zı Pervane; motor ,pervane, anahtar, jumper kablolar ve ahşap modüllerin birleşmesiyle ortaya çıkan bir gövdeden oluşmaktadır. “Elektronik” ve “Maker” bilgisi kullanılarak geliştirilen ürün, sıcak ortamlarda sizi ferahlatan bir kit haline dönüşmektedir. Silikon gerektirmemesi için cırtlar bulunup, lehim gerektirmemesi için de kablolar lehimlenip gönderiliyor. Anaokul-ilkokul-ortaokul için STEM eğitim seti olup dileyen üst yaş grupları hobi olarak alabilirler:) Eğitim Standartları: NGSS (Next Generation Science Standarts) Enerjiyi, bir yerden bir yere, ses, ışık, ısı ve elektrik akımı ile aktarılabileceğine dair kanıtlar sağlamak için gözlem yapabilirsiniz. Enerjiyi bir formdan diğerine dönüştüren bir aygıtı tasarlamak, test etmek ve hassaslaştırmak için bilimsel fikirler uygulayabilirsiniz. Mühendislik Tasarımı: Malzeme, zaman ve maliyet üzerindeki kısıtlamalar ile birlikte belirli kriterleri içeren biri ihtiyacı gidermek için basit bir tasarım problemi tanımlayabilirsiniz. Oran kavramlarını anlar ve problem çözme oranını kullanır. Gerçek dünya ve matematik problemlerini çözmek için oran ve orantı karşılaştırmasını kullanabilir. Kazanımlar: Sıcak havanın pervane yardımıyla dağıtılarak, ortamın soğumasını sağlayan süreci açıklayabilirler. Bu tasarım projesindeki mühendislik kavramlarının gerçek bir dünya problemini çözmek için nasıl uygulanabileceğini açıklayabilirler. Bir pilin, bir motor dönüşü yapmak için elektrik olarak kullanılabilecek enerjiyi depoladığını açıklayabilir. Elektrik devrelerinin pillerde depolanan kimyasal enerjiyi ışık, ses ve mekanik enerji gibi diğer enerji türlerine nasıl dönüştürdüğünü açıklayabilir. Hareket elde etmek için en basit parçaları kullanarak basit motorlu araç modelleri tasarlayabilir. Elektrikli motorların robot parçalarını nasıl hareket ettirdiğini açıklayabilir. Bir model aracın çalışmasında gerçekleşen enerji dönüşümlerini tanımlayabilir. Deneyin Kazanımları: Üretkenliği ve hayal gücünü geliştirmek El ve göz koordinasyonunu sağlar. Analitik düşünme becerileri artar. Enerji dönüşümlerinden hareketle, enerjinin korunduğu sonucunu çıkarır. Potansiyel ve kinetik enerjilerin birbirine dönüşebileceğini örneklerle açıklar. Elektrik enerjisini, “Mekanik “Enerjiye” dönüştüren motorları yakından tanır. Farklı geometrik cisimleri kullanarak modeller, yapılar oluşturur. Nesneleri yeni şekiller oluşturacak biçimde bir araya getirir. Küçük kaslarını kullanarak belirli bir güç gerektiren hareketleri yapabilir. Farklı materyalleri kullanarak üç boyutlu çalışmalar yapabilir. Ben de yapabilirim.” düşüncesine sahip olur. Özgün materyal üretme, orijinal fikirlerin ortaya çıkmasına olanak sağlar. Günlük hayat içerisinde özellikle elektrik konularını keşfetmelerine yardımcı olur.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...