DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Yüzük Alarm (Eğitici STEAM Seti)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

 Robotik Kodlama Yüzük Alarm

Yüzük AlarmSizce evinizde herhangi bir elektrik devresi var mı? Bu devreleri kimler tasarlar? Her gün kullandığımız birçok cihazlarda bulunan devreleri tasarlayan elektrik mühendisleridir. Mühendisler güvenli ve düzgün çalışacak devreleri tasarlamak zorundadırlar. Bu aktivitede kapalı devre kavramını keşfedeceksiniz. Yüzük alarmı sistemini kurmak için bir labirent tasarlayacaksınız. Devrenin aktif hale gelmesi yani kapalı devre olması için yüzüğün tel ile temas etmesi gerekmektedir. Amacınız; tele temas ettirmeden yüzüğü başlangıç noktasından bitiş noktasına ulaştırmaktır. Yüzük ile labirente dokunduğunuzda, ses ve ışık devrenin kapalı olduğunu bildirecektir.KATEGORİLER: 6-10 YAŞ ARASI, DEVRE, ELEKTRİK, İLKOKUL, İNOVASYON, MONTAJ, MÜHENDİSLİK, ORTAOKUL, TASARIMYüzük Geçirme Oyunu Deyip GeçmeyinYüzük geçirme oyunu dendiğinde aklımıza türlü oyunlar gelebilecek olsa dahi, STEM eğitimi söz konusu olduğunda Yüzük Alarm isimli elektronik devre eğitim seti ön plana çıkıyor. Eğitici oyuncaklar arasında bulunan elektronik deney seti ile oyuncak yapmak artık çok kolay!Ev içerisinde radyodan bilgisayara, fırından buzdolabına kadar pek çok devre kullanıyoruz. Bunlardan belki de en önemlisi olan ampul ile elektrik devrelerini anlamak, elektrik mühendisliğinin temelinde bulunuyor. Elektronik STEM etkinlikleri arasında bulunan tele değdirmeden yüzük geçirme oyunu ile ahşap oyuncak üzerinde devre kurulumu sağlanıyor ve pildeki elektrik enerjisinin LED ışığa, zil seslerine dönüştürülmesi sağlanıyor.Basit devre zeka oyuncakları sayesinde elektrik devresinin nasıl çalıştığı ile ilgili fikir sahibi olacak, mühendislik gereken teknik bilgilere pratik yoluyla hakim olacaksınız.Elektrik Devresi STEM Eğitimi SetiSTEM etkinlikleri ile verilen eğitim sürecini destekleyen zeka oyuncakları arasında yer alan telden yüzük geçirme oyunu sayesinde bir pilin bir LED ampulün yanması için elektrik olarak kullanılabilecek enerjiyi nasıl depoladığını anlayabiliriz. Veya elektrik devresi STEM eğitimi ile elektrik devrelerinin pillerde depolanan kimyasal enerjiyi ses, ışık ve mekanik enerji gibi diğer enerji türlerine dönüştürdüğünü öğrenebiliriz.Telden yüzük geçirme oyunu yapımı ile herhangi bir model aracın çalışması için hangi enerji dönüşümlerinin gerçekleşmesi gerektiğini tanımlayabiliriz, kapalı devre kurabilir ve çizimini bile yapabiliriz. Halkayı demirden geçirme oyunu gibi eğitici oyuncaklar ile aynı zamanda herhangi bir elektrikli cihazın çalışabilmesi için neden kapalı devreye ihtiyacı olduğunu da açıklayabilecek kadar bilgiye sahip olabiliriz.Yüzük geçirme oyunu fiyatları uygun olduğu için rahatlıkla edinilebilir bir ürün olduğundan, telden yüzük geçirme oyunu nasıl yapılır kolayca tecrübe edebiliriz. Saymakla bitmeyen avantajlarından sonra, Yüzük Alarm ile bir deneme yapmak için daha fazla beklemeyin!
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...