DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Satürn 3 12K 3D Yazıcı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
ELEGOO SATÜRN 3 12K 3D YAZICI


10 İnç 12K Mono LCD: Çarpıcı 11520x5120 çözünürlüğe ve 19x24μm XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD ile ELEGOO Saturn 3, son derece ayrıntılı ve karmaşık modelleri, 70 mm/s'ye kadar. 9H sertlikte temperli cam, LCD ekranı çizilmelere ve reçine damlamasının veya nüfuz etmesinin neden olduğu hasarlara karşı korur. 
Cömert Yapı Hacmi: 218,88x122,88x250 mm³/8,62x4,84x9,84 inçlik cömert yapı hacmiyle, daha fazla esneklik ve çok yönlülük için daha büyük modelleri ve daha iddialı projeleri basmayı deneyebilirsiniz.
 
 Fresnel Yönlendiren Işık Kaynağı: COB ışık kaynağı ve Fresnel yönlendiren lens, 405nm dalga boyunda düzgün bir ışık demeti yaymak için birlikte çalışır ve ışık açısının 5°'ye ulaşmasını, ışık homojenliğinin %90'ın üzerinde olmasını ve ışık saçılma katsayısının içinde olmasını sağlar. %0,5 Bu, olağanüstü netlik ve ayrıntıya sahip son derece doğru ve tutarlı baskılarla sonuçlanır.
 

 Lazerle oyulmuş Yapı Plakası: Lazerle oyulmuş yüzeye sahip yapı plakası, mükemmel yapışma sağlar ve daha yüksek bir baskı başarı oranı için baskılarınızın yapı plakasına yapışmasını sağlar.


Voxeldance Tango Yazılımı: 3 baskı modu sunar: baskı verimliliğini artırmak için statik mod ve dinamik mod (yumuşak mod ve yüksek hızlı mod dahil). Açık kaynaklı GOO dilim dosya formatı, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilim yazılımlarıyla uyumludur.
 

Plug-in Air Purifier: Yerleşik aktif karbon filtreli ve plastik koruyucu kılıflı yükseltilmiş USB takılabilir hava temizleyici, baskı sırasında zararlı kokuların temizlenmesini sağlar. Ayrıca, daha güvenli bir çalışma ortamı için VOC'leri %95'e kadar giderebilen yakında çıkacak olan ELEGOO Mars MATE hava temizleyicisini seçebilirsiniz.

 

 


TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...