DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Saturn 2 8K 3D Yazıcı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
ELEGOO Saturn 2 Resin 3D Printer with 10'' 8K Mono LCD
 


10" 8K Monokrom LCD: ELEGOO Saturn 2,7680x4320 HD çözünürlüğe ve 28,5 mikronluk ultra ince XY çözünürlüğe sahip 10 inç 8K mono LCD ekrana sahiptir ve yalnızca 1-3 saniyelik kürlenme süresiyle olağanüstü ayrıntılı 3D modeller üretir Daha iyi ışık iletimi ve koruması için LCD ekranın üzerinde 9H sertliğe sahip çizilmeye dayanıklı temperli cam.
Satürn'ün Baskı Hacminden %43 Daha Büyük: 219x123x250mm / 8,62x4,84x9,84 inçlik bir yapı hacmi ve 10” geniş tek renkli LCD ekran, prototip boyutunu büyütür ve sertleştirme verimliliğini yükseltir, daha büyük bir modeli veya birden çok modeli yazdırabilirsiniz tek partide daha küçük modeller.
Fresnel Yönlendirici Işık Kaynağı: Fresnel yönlendirici ışık kaynağı, 405nm dalga boyunda tekdüze bir ışık demeti, mükemmel baskı doğruluğu ve daha pürüzsüz bir yüzey kaplaması yaymak için FCL sistemi Fresnel lens ile çalışan 48 yüksek derecede entegre UV LED ışıktan oluşur .
Güvenilir Baskı Performansı: Z ekseni, ultra sabit ve doğru hareket ve olağanüstü baskı performansı için çift lineer raylar ve kaymaz altıgen soket dengeleme vidaları ile tasarlanmıştır. Kumlanmış yüzey yapı plakası, çok daha güçlü yapışma ve daha kolay model çıkarma ve daha az serbest bırakma gerilimi ile PFA serbest bırakma astarı sağlar .
Kokusuz Baskı Ortamı: Aktif karbon filtreli hava filtreleme sistemi, reçine kokusunun çoğunu emerek kokusuz, taze bir baskı ortamı yaratır. Daha hızlı ısı transferi ve daha iyi ısı dağılımı verimliliği ile çift ısı ileten bakır ısı boruları, 3D yazıcıların hizmet ömrünü uzatır.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER
 
 
 • Çalışma: 3,5 inç dokunmatik ekran
 • Dilimleme Yazılımı: CHITUBOX
 • Bağlantı: USB
 • Teknoloji: MSLA
 • Işık kaynağı: UV LED 405nm 
 • XY Çözünürlüğü: 7680*4320
 • Z Ekseni Doğruluğu: 0.00125mm
 • Katman Kalınlığı: 0.01-0.2mm
 • Baskı Hızı: 30-70mm/h
 • Yazıcı Boyutları: 305,9 mm(U)*273 mm(G)*567,3 mm(Y)
 • 12,04 inç(U)*10,75 inç(G)*22,33 inç(Y)
 • Yapı Hacmi: 218,88 mm(U)*123,12 mm(G)*250 mm(Y)
 •  8,62 inç(U)*4,85 inç(G)*9,84 inç(Y)
 


 
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...