DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Revopoint 3D Scanner RANGE 2 Standart Paket

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Revopoint 3D Scanner RANGE 2 Standart Paket
 
 • Gelişmiş Tarama Performansı: Revopoint RANGE 2'nin 0,1 mm'ye kadar geliştirilmiş tek kare hassasiyeti ve 1300 mm'de 860 mm x 1380 mm'lik en uzak mesafede daha büyük tek yakalama aralığı ile büyük taramaların kısa sürede yapılmasını sağlayın. Yeni IMU, titremenin neden olduğu hatalı çerçeveleri ortadan kaldırır ve tarama sırasında çerçeve birleştirmeyi iyileştirir.
 • Hızlı Nesne Tarama: RANGE ile karşılaştırıldığında, RANGE 2'nin maksimum tarama mesafesi ve görüntü boyutu %60 oranında artırılmıştır. RANGE2'nin geniş çalışma mesafesi 400 mm × 1300 mm'dir ve arabaya, büyük makinelere veya bileşenlere, mobilyalara ve kişilere hızlı tarama yapabilir.
 • Mükemmel Renk Yakalama: RANGE 2 3D tarayıcının yükseltilmiş RGB kamerası ve dört RGB Flaş LED'i, daha iyi renk dokusu yakalama ve bir nesnenin renginin doğru şekilde yeniden üretilmesi için gölgeleri ortadan kaldırır.
 • Gelişmiş Bağlantı: Hızlı ve istikrarlı, kusursuz bir mobil tarama deneyimi için Wi-Fi 6 üzerinden RANGE 2'ye bağlanın veya kolay tak ve çalıştır kurulumu ve tarama için USB Type-C'yi kullanın.
 • Kullanıcı Dostu Kullanım: Yeni çift LED gösterge sistemi RANGE 2'nin çalışma durumunu gösterirken, yeni dokunsal düğmeler derinlik kameralarının pozlamasının kolay kontrolünü sağlar. Ücretsiz yardımcı tarama ve düzenleme yazılımı (Revo Scan),kusursuz iş akışı entegrasyonu için Windows, macOS, iOS ve Android cihazlarda çalışır. Yazılımın kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü, yeni başlayanların bile 3D taramayı hızlı ve başarılı bir şekilde öğrenmesini sağlar.
 
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...