DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Revopoint 3D Scanner POP 3 Standard Edition

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Revopoint POP3  3D Scanner (Stoktan Teslim)

 

 

     

 

     

Revopoint POP 3 3D Scanner

POP 3, gelişmiş renk yakalama, takip etme özelliği ve yepyeni tasarımı ile kullanıcılara kolay bir deneyim sunuyor.

 

Zaman Kazandıran Doğruluk

0,05 mm hassasiyete kadar tarama yapabilen POP3, 0,05 mm nokta mesafesi ile 12-18 fps arasında yüksek tarama hızlarına sahiptir. 3B modelleri tutarlı ve verimli bir şekilde tarayarak manuel ölçme ihtiyacını ortadan kaldırın.

 

Gelişmiş Marker Takibi

Dört adet güçlü kızılötesi LED ’leri sayesinde doğru, güvenilir ve verimli tarama sağlarken marker takibini ve tarayıcı kalibrasyonunu oldukça kolaylaştırır.

 

Hareket Halinde Hassasiyet

POP 3'ün hareketini sürekli olarak ölçen 9 eksenli IMU 'su (Atalet Ölçüm Birimi) ile kusursuz görüntü algılama ve birleştirme deneyiminin keyfini çıkarın. Aynı zamanda, gelişmiş algoritması ile ani hareket veya sarsıntıdan kaynaklanan hatalı kareleri hızlıca algılar ve ortadan kaldırır.

 

Güçlü Hareketli Tarama

POP3'ün hafifliği, kompakt boyutu ve mobil cihazlarla uyumluluğu, onu hareket halindeyken esnek tarama için güçlü bir araç haline getirir.

 

Yüksek Doğrulukta Renkli Tarama

RGB kameranın %30 daha geniş diyafram açıklığı, sensöre daha fazla ışık ulaşmasını sağlayarak gelişmiş bir renkli tarama deneyimi sunar. Çift LED’i taranan nesneyi aydınlatarak gölgeleri ortadan kaldırır. Böylece daha canlı ve gerçekçi renklere sahip 3D tarama verileri elde edilebilir.

 

Kolaylaştırılmış Kontrol

POP 3'ün yeni tasarımı, tarama deneyimini optimize etmek üzerine inşa edilmiştir. Taramaları başlatmak, duraklatmak ve derinlik pozlamasını anında ayarlayabilmek için üç adet dokunmaya duyarlı tuşa sahiptir.

 

Uzaktan Bağlantı

Wi-Fi 6 ile güçlendirilen POP 3, düşük gecikme süresi ile daha akıcı mobil tarama için POP 2'ye göre yaklaşık üç kat daha hızlı veri aktarabilir. Daha hızlı kurulum ve diğer kablolarınızla uyumu için yeni bir Type-C konnektöre sahiptir.

 

POP 3 ile 3D Baskının Kilidini Açın!

Üç boyutlu modelleme yazılımlarında bir çizim oluşturmadan her nesnenin doğru ve baskıya hazır 3B modellerini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun.

 

 

 

Ürün Özellikleri

Ürün Adı: Revopoint POP 3

Teknolojisi: Çift Kameralı Kızılötesi Işık

Tek Kare Hassasiyeti: 0.05 mm’ye kadar

Tek Kare Doğruluğu: 0.1 mm’ye kadar

Tek Kare Yakalama Aralığı: 225mm x 125mm

Çalışma Mesafesi: 150mm ~ 400mm

Minimum Tarama Hacmi: 20mm x 20mm x 20mm

Tarama Hızı: 12fps - 18fps

IMU: 9-Eksen

Işık Kaynağı: 1. Sınıf Kızılötesi Işık

Tarama Modları: Şekil/Marker

Renkli Tarama: Evet

Çıktı Formatları: PLY, OBJ, STL

Nokta Mesafesi/Çözünürlük: Minimum 0.05mm

Özel Nesne Taraması: Şeffaf, karanlık veya yüksek yansıtıcılığa sahip nesneler için tarama spreyi ve doğru tarama modunu kullanın.

Tarama Ortamı: İç ve Dış Mekanlar

Tarayıcı Ağırlığı: 190g

Tarayıcı Boyutları: 153mm x 29mm x 45mm

3D Baskıya Uyumlu: Evet

Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows 10/11 (64 bit), Android, iOS, macOS

Yardımcı Aydınlatmalar: 4 IR LED / 2 Beyaz LED

Lümenler: Beyaz LED'ler için 110 ~ 130

Renk Sıcaklığı: Beyaz LED'ler için 6000K ~ 6500K

Bağlantı Tipi: Type-C USB 3.0

Harici Kontroller: 3 Dokunmaya Duyarlı Tuş

Wi-Fi: 6.0

 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...