DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Revopoint 3D Scanner INSPIRE

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Doğru 3D Model Oluşturma
Revopoint INSPIRE 3D tarayıcının 0,2 mm'ye varan mühendislik sınıfı doğruluğu ve 14 fps ila 18 fps tarama hızları ile kullanıma hazır 3D modelleri hızla sunan bir 3D modelleme sihirbazı olun.

Kompakt Çok Yönlülük
140 gramlık kompakt, cepte taşınabilen gövdesiyle INSPIRE tarayıcı her yere gidebilir ve elde taşınır veya döner tablalı bir 3D tarayıcı olarak çalışır. Hareket halindeyken erişilebilir mobil tarama için Android veya iOS akıllı telefonunuza bile bağlanır.

Kullanıcı Dostu Yapımcı Takibi
Magic Mat (önceden yerleştirilmiş işaret noktalarına sahip 50 cm x 50 cm'lik bir mat) ve INSPIRE'ın çift kızılötesi LED'lerini kullanarak, işaretleyici görünürlüğünü ve çerçeveleri bir araya getiren akıllı algoritmaları kullanarak özelliksiz nesneleri kolaylıkla tarayın .

Akıllı Stabilizasyon
INSPIRE, 9 eksenli IMU (atalet ölçüm birimi) ve akıllı algoritmalarıyla dengesiz eller veya ani hareketlerden kaynaklanan hatalı çerçeveleri otomatik olarak ortadan kaldırdığından daha keskin taramalar yakalayın.

Canlı Renk Yakalama
Gölgeleri kaldırmak ve doğru renkleri yakalamak için Flash LED ile çalışan INSPIRE'ın RGB kamerasıyla göz kamaştıran renkli taramalar oluşturun .

Yüksek Performanslı Yazılım
Revo Scan 5, sezgisel 3D tarama ve güçlü düzenlemeye yönelik portalınızdır. Ayrıca iOS, Android, Windows ve macOS cihazları için tam destekle neredeyse her şeyde çalışır. Çoğu CAD, 3D modelleme ve dilimleme yazılımıyla uyumluluk için modellerinizi STL, PLY veya OBJ formatlarında dışa aktarın.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...