DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Ressam Robot (Eğitici STEAM Seti)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Ressam Robot

Resim Yapan Oyuncak Robot Evinizden bir elektrik dahisinin çıkabileceğini biliyor muydunuz? Şimdiye kadar fark etmediyseniz de artık biliyorsunuz! Ressam Robot gibi oyuncak robot yapımı sayesinde çocuğunuzun ürün geliştirme, hayal gücü ve yaratıcılığı gibi pek çok becerisini fark edeceksiniz. Oyuncak robot modelleri STEM oyuncakları arasında en sevilen oyuncaklar arasında bulunuyor. Bu, özellikle oyuncak robot fiyatları açısından değerlendirildiğinde uygun ve kolay satın alınabilir olmasından kaynaklanıyor. Okullarda yaygınlaşan STEM eğitimi sayesinde kullanılan materyallere ek olarak ressam robot yapım seti çocuğunuzun bilimsel aktivitelere daha bilinçli yaklaşmasını, grup çalışmalarında aktif rol almasını ve sosyal ilişkilerini geliştirmesini amaçlıyor. Yenilikçi düşünmenin hedeflendiği STEM’in bir parçası olan elektrik alanında üretilen ressam robot yapımı sayesinde okul eğitimine ek olarak oynayabileceği oyuncak ile resim çizen robot yapımı nedir, evde pekiştirme fırsatı elde edecektir. Ressam Robot Yapımı Günümüzde kriz yönetimi, taşıması en zor yeteneklerden bir tanesi. Ancak küçük yaşlarından itibaren doğru eğitim aldığı sürece çocuğunuzun gelecek hayatında problemlerin üstesinden kolayca gelebilmesi gayet mümkün. Bu açıdan, resim çizen robot tarzı zeka geliştiren oyuncaklar onu hayata hazırlarken en büyük destekçilerinizden biri olacak, resim çizen robot fiyatları da oldukça uygun olduğu için sizi ekonomik olarak da zorlamayacak. Daire çizen robot bozulduğu zaman çocuğunuz mühendislik faaliyetlerini kullanarak kısa sürede çözüm yaratacak, böylelikle çözüm odaklı bir birey olmayı minik yaşlarında öğrenmeye başlamış olacak. Ressam robot malzemeleri sayesinde devre bağlantılarını kolayca tanıyacak ve bilinçli bir şekilde doğru kabloyu temas ettirmeyi başaracak. Bir bardağın ana gövde olarak kullanıldığı resim yapan robot oyuncağı ile robot üzerinde farklı araçlar ve hackleme yolları uygulayacak olan küçük mühendisinizin oyuncak robot nasıl yapılır sorusuna cevap bulacak ve cevabı direkt pratikte öğrenme fırsatı elde etmesi hedeflendi. Örnek olarak gövde bardak yerine başka materyal kullanması, keçeli kalem yerine sulu boya fırçası kullanması gibi çeşitli eşyalar ile ressam robot nasıl yapılır malzemeleri keşfetmesi onun resim çizen robot oyuncak detaylarını keşfetmesi anlamına gelecektir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...