DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Makeblock Neuron Inventor Kit

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Makeblock Neuron Inventor Kit

Neuron yani nöron kelimesinin ürünün ismi olması da tesadüf değil. Tıpkı nöronlar gibi birbirine eklenerek projeleri oluşturuyoruz.

Mıknatıslı konnektörler sayesinde blokları birbirine eklemek veya ayırmak hem çok kolay  hem de son derece güvenli.

Yaş grubu: 7+

RLG5A00-0006_1.png (392 KB)

Mıknatıslı bağlantılar sayesinde hem kolayca blokları birbirine bağlayabilir, hem de ters ve hatalı bağlantı yapma şansınız ortadan kalkar. Her rengin bir anlamı vardır ve ard arda bağladığınız modüllerde bir güç modülü ile başlarsanız. Bu modül tüm sisteme güç sağlar. Daha sonra ise sensör veya karar verme bloklarını ekleyerek hayalinizdeki projeyi gerçekleştirebilirsiniz.

RLG5A00-0006_2.png (681 KB)

Neuron blokları sadece kendi arasında değil, diğer popüler platformlar ile de uyumludur. Lego ve Mbot serisi ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece yaratıcılğınızı kullanarak aklınızdaki projeyi daha iyi uygulayabilir, öğrenme süreci daha verimli ilerleyebilir.

RLG5A00-0006_3.png (652 KB)

Tablet ve telefondan kolayca kodlama yapabilmek için makeblock firması daha önceki ürünlerdeki gibi hem android hem de IOS platformları için aplikasyon sunmaktadır. PC üzerinden de kodlama yapabileceğiniz uygılamaların temel özelliği basit, eğlenceli ve öğretici olması.

RLG5A00-0006_4.png (282 KB)

Doküman 

 • Kullanım klavuzu
 • Videolar
 • Lab Eğitim materyalleri

Paket İçeriği:

 •     1 x Güç Modülü
 •     1 x Dokunmatik Modül
 •     1 x USB kablosu (20cm)
 •     1 x Bluetooth Modülü
 •     1 x GND kablosu
 •     9 x Neuron Board
 •     1 x Buzzer Modül
 •     1 x Anahtar (Sviç) Modülü
 •     36 x Geçmeli pin konektör
 •     1 x Çiftli Servo Sürücü Modül
 •     1 x LED Panel
 •     20 x Lastik Bant
 •     1 x Servo
 •     1 x Gyro Sensör Modülü
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...