DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

İletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MUCİTMARKET
+90 542 827 2 827
[email protected]
www.mucitmarket.com

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak ve sorularınızı yanıtlamak için buradayız. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve sorularınıza çözüm bulmak için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

  1. Telefon: Müşteri hizmetleri ekibimize ulaşmak ve telefonla destek almak için [telefon numarası] numarasını arayabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz içinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  2. E-posta: Sorularınızı veya taleplerinizi [e-posta adresi] adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

  3. Canlı Sohbet: Web sitemizdeki canlı sohbet hizmetini kullanarak anlık olarak sorularınızı sormak ve yardım almak için bize ulaşabilirsiniz. Canlı sohbet temsilcimiz, size hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olacaktır.

  4. Sosyal Medya: Mağazamızı sosyal medya platformlarında takip ederek güncel kampanya ve ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımız üzerinden mesaj göndererek de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  5. Mağaza Ziyareti: Adresimize gelerek mağazamızı ziyaret edebilir, ürünlerimizi inceleyebilir ve satış ekibimizden birebir destek alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için elimizden geleni yapacağız. Sorularınızı, önerilerinizi veya herhangi bir geri bildirimi değerlendirmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,
MUCİT MARKET Ekibi.

İletişim Formu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...