DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Neptune 4 3D Yazıcı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ana Özellikler:

Önceden Yüklenmiş Klipper Bellenimi:Sessiz bir Klipper anakart ve ARM 64-bit 1.5G ana frekans dört çekirdekli yüksek performanslı işlemci ile ELEGOO Neptune 4, 500 mm/sn'ye (önerilen 250 mm/sn) kadar baskı hızına ulaşabilir; modellerinizi her zamankinden daha hızlı üretmenizi, modellerin baskı kalitesini artırmak için girdi şekillendirmeyi ve basınç ilerleme işlevini destekler. 8G RAM, hızlı depolama ve baskı için 400'den fazla modeli saklayabilir.

300°C Yüksek Sıcaklık Nozulu: 300°C yüksek sıcaklık nozulu ve uzatılmış bir sıcak uç ile, yani filament tamamen eriyebilir ve yüksek baskı hızında bile eşit şekilde akabilir, bu yazıcı çok çeşitli işleyebilir PLA, PETG, ABS, TPU gibi malzemeler ve naylon gibi yüksek sıcaklık filamentleri.

Otomatik Yatak Tesviyesi:121 (11x11) noktalı otomatik yatak tesviyesi, yapı platformunun hızlı ve doğru tesviye edilmesini sağlar.  Mükemmel birinci katman baskısı için, yardımcı seviyeleme için yapı platformunun altındaki elle döndürme düğmelerini de kullanabilirsiniz.  Ek olarak, PEI manyetik platformu, basılı modellerin yalnızca hafif bir bükülme ile kolayca çıkarılmasına olanak tanır.

Verimli ve Anında Soğutma: Daha kapsamlı ve verimli ısı dağılımı için kuvvetli rüzgara sahip 2 adet kalınlaştırılmış çift taraflı 4015 model soğutma fanı ve yeni yerleştirilen modeli hızlı bir şekilde soğutmak için baskı kafasının arkasındaki 4x4020 bilyeli fanlar çok yüksek baskı hızlarında bile baskı kalitesi.
 

Klipper Hazırlanıyor

ELEGOO Neptune 4, daha hızlı komut işleme ve yürütme için ARM 64-bit 1.5G ana frekans dört çekirdekli işlemci ile Klipper sabit yazılımı önceden yüklenmiş olarak gelir ve daha yüksek verimlilik için 500 mm/sn'ye varan etkileyici bir hızda yazdırmasını sağlar .  8G RAM, hızlı yazdırma için geniş depolama alanı sağlar.

Ek olarak, yazıcı, yazıcının hareket sistemindeki mekanik titreşimleri ve yazdırılan model yüzeyinde çınlama, dalgalanma, gölgelenme veya yankılanma gibi kusurları azaltan giriş şekillendirme gibi gelişmiş özellikleri destekler.  Basınç ilerletme işlevi, malzeme akışını baskı hızına göre ayarlayarak nozülde tutarlı basınç sağlar ve filament sızıntısını veya damlamasını azaltır. 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 Teknoloji: 
 FDM
 Anakart:
 ARM 64-bit çift çekirdekli yüksek hızlı sessiz anakart
 Ekran: 
 4.3 inç Renkli Kapasitif Dokunmatik Ekran
  Baskı Hacmi: 
  225 x 225 x 265 mm³
 Platform:
 235 x 235 mm
 Yazıcı Boyutu: 
 475 x 445 x 515 mm
 Paket Boyutu: 
 625 x 490 x 235 mm
 Net Ağırlık:
 8.3 KG
 Nominal Ağırlık:
  11 KG
 Baskı Doğruluğu: 
 ± 0.1 mm
 Nozul Çapı: 
 0.4 mm
 Nozul Miktarı:
 1
 Ekstrüzyon Azaltma Oranı: 
 5,2
 Ekstrüder:
 Çift Dişli Doğrudan Tahrikli Ekstrüder
 Filament Çapı: 
 1.75 mm
 Katman Kalınlığı: 
 0,1 ~ 0,4 mm (önerilen 0,2 mm)
 Kalibrasyon: 
 Manuel+Otomatik Kalibrasyon
 Otomatik Kalibrasyon Algılama Noktası:
 121
 Baskı Hızı:
 30-500 mm/sn (Önerilen Hız: 250 mm/sn)
 Ortam Sıcaklığı: 
 5°C - 40°C
 Nozul Max. Sıcaklığı: 
 300°C
  Yatak Max. Sıcaklık:
 110°C
 Bağlanabilirlik:
 WLAN, USB
 Filamentler:
 PLA/ABS/TPU/Naylon
 Dilimleyici: 
 Cura
 Dosya Biçimi:
 STL, OBJ
 Dosya Biçimi:
 Gcode
  Donanım Yazılımı: 
 Klipper
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...