DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Creality Ender3 MAX (Yenilenmiş 3D Yazıcı)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Creality Ender 3 Max

Stabil ve Dikkate Değer Entegre Yapı Tasarımı
Ender-3 Max 3d yazıcının alümina çerçevesi ve H şeklindeki metal tabanı, hem pratik hem de sanatsal olan kararlı bir entegre makine yapısı oluşturur.

Güçlü Hotend Kiti-Son Derece Hassas Baskı
Ender-3 Max 3d yazıcı, hızlı filament erimesine, pürüzsüz filament ekstrüzyonuna yardımcı olan ısıya dayanıklı bakır nozullu modüler bir hotend'e sahiptir.

Büyük Baskı Boyutu-Maksimum Çalışma Alanı, Maksimum Üretim
300x300x340mm, Ender-3 3d yazıcıdakinden çok daha büyük bir çalışma alanı. Daha büyük bir baskı boyutu, daha yüksek üretim kapasitesi anlamına gelir.

Düzgün ve Kararlı Doğrusal Kasnak Sistemi
Özel bir Z ekseni hassas T-vida çubuğu, V-profilleri ve doğrusal kasnak sisteminden oluşan güvenilir bir hareket sistemi ile düzgün hareket ve kararlı baskı sağlanır.

Çift Soğutma Fanı-Isı Dağılımında Etkili
Eksenel soğutma fanı sürekli olarak ısının yayılmasına yardımcı olur. Çift üflemeli fanlar, ekstrüde edilmiş filaman üzerinde hızlı soğutma sağlar. Her zaman iyi sonuçlar verir.

Tamamı Metal Ekstrüder-Düzgün Filament Besleme
Tamamen metal Bowden ekstrüder, filament beslemede güçlüdür.

Karborundum Cam Platformu-Düzgünlük İlk Katmandan Başlar
Isı direnci ve yüzey düzgünlüğündeki üstünlüğü ile -Karborundum cam platformu baskıların daha iyi yapışmasına ve kullanıcıların baskıları daha kolay çıkarmasına yardımcı olur. Sarma yok ve çizik yok.

Yazdırmayı Devam Ettirme-Baskı Arızasında Daha Az Endişe
Yazdırmaya devam etme fonksiyonu ile Creality Ender-3 Max, elektrik kesildiğinde baskı kayıtlarını alabilir ve elektrik tekrar geldiğinde baskıya devam edebilir.

Filament Kırılma Dedektörlü Akıllı Sensör
Filamentler bittiğinde veya koptuğunda Creality Ender-3 Max otomatik olarak yazdırmayı durduracaktır. Yeni bir filament beslendiğinde yazdırmaya devam edebilir.

Güç Kaynağı-Güvenli ve Kullanımı Kararlı
Güçlü 350W güç kaynağı, voltajı 100V ile 240V arasında ayarlanabilir. 

TMC2208 Yüksek performanslı sessiz sürücü
Alman ithal TMC2208 çip sürücüsü, X ekseni ve Y ekseninde kullanılmak üzere uyarlanmıştır. Size rahat ve sessiz bir çalışma ortamı getiren motor gürültüsünü ve titremesini azaltmada etkilidir.

DIY Yükseltilebilir-Baskı Kapasitesini En Üst Düzeye Çıkarın
BL-Touch ve filament sensörü gibi DIY geliştirmeler için uygundur.

 

CREALITY ENDER 3 MAX TEKNİK ÖZELLİKLER

Kalıp Teknolojisi: FDM 3d yazıcı

Makine boyutu: 513x563x590mm

Baskı boyutu: 300x300x340mm

Makine ağırlığı: 9.5kg

Baskı hassasiyeti: ± 0.1mm

Baskı hızı: 30-60 mm / sn (önerilir),≤180 mm / sn

Katman kalınlığı: 0,1-0,4 mm

Dosya aktarımı: USB / Hafıza kartı

Anakart: 32bit anakart

Dilimleyici: Creality Dilimleyici / Cura / Pepetier-Host / Simplify3D

Dosya biçimi: STL / OBJ / AMF

Destek İşletim Sistemi: WindowXP / 7/8/10 / MAC / Linux

Nominal gerilim: 100V-240V AC50 / 60HZ DC24V

Nominal güç: 350W

Filament: PLA / TPU / PETG / ABS / Ahşap

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...