DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Creality Cr-100 Mavi (Yenilenmiş 3D Yazıcı)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
 • Creality CR-100 3D Yazıcı Creality firmasının çocuklar için ideal CR-100 3D yazıcısı geldi! Creality CR-100, gövde tasarımı çocukların ilgisini geçecek şekilde tasarlanmış olup, çocukların güvenli bir şekilde 3D yazıcı kullanmayı öğrenmesini, bu alanda ilgilerini çekmeyi hedeflemektedir. Creality CR-100 yazıcıları, Creality firmasında daha önce görmediğimiz bir farklılık ile gelmektedir.CR-100 yazıcıları turuncu, kırmızı, mavi ve sarı olmak üzere toplamda 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadırlar. Çocukların ilgisini çekmesi için oyuncak görünümü ve farklı renk seçeneklerinin yanı sıra kullanım kolaylığı ve güvenlik sağlayan çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Yarı Kapalı Baskı Alanı Baskı alanı tam kapalı olmasa da çocukların zarar görebileceği noktaların çoğu kapatılmış durumdadır. Nozzle kısmının kapalı alanda kalması ile çokça olabilen yanlışlıkla nozzle kısmına değerek yanıklara karşı koruma sağlıyor. Otomatik Tabla Kalibrasyonu 3 boyutlu yazıcılarda tabla kalibrasyonu bazen zahmetli bir işlem olabilmektedir. Hatta dikkatli olunmazsa tabla kalibrasyonu sırasında nozzle sıcak iken işlem yapılmaya çalışılırsa tehlikeli olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için Creality CR-100 modeli 3d yazıcısında otomatik tabla kalibrasyonu özelliği bulunmaktadır. Manyetik Tabla Yüzeyi Manyetik tabla yüzeyi ile baskıları tabladan sökmek çok daha kolay olmaktadır. Tablanın manyetik olması ile yazıcıdan kolaysa sökülebilmekte ve baskınızı tabladan söktükten sonra kolayca yerine takabilirsiniz. Teknik Özellikler: Baskı Alanı: 100 x 100 x 80 mm Katman Hassasiyeti: 0.1-0.4mm Baskı Hassasiyeti: ±0.1mm Nozzle Sayısı: 1 Nozzle Çapı: 0.4mm Maksimum Baskı Sıcaklığı: 250°C Isıtıcılı Tabla: Yok Güç Tüketimi: 50W Tabla Tipi: Manyetik Tabla Yüzeyi Otomatik tabla kalibrasyonu: Var Filament Sensörü: Yok Elektrik Kesintisinde Baskı Kurtarma: Yok Filament Çapı: 1.75mm Filament Tipi: PLA Uyumlu Dilimleyiciler: Cura, Simplyfy3D, Repetier-Host Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows, Mac, Linux Boyut: 241 x 183 x 255 mm Ağırlık: 2.8kg Doküman / Yararlı Linkler: Üretici ürün sayfası Detaylı bilgi içeren blog yazısı Cura Dilimleyicisi
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...