DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

3D Kalem Yazıcı 3D Pen Mavi

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Cihaz Hakkında; 
Cihazın ilk çalışması  yön tuşuna 5-10 sn arası basılı tutulmalıdır. Eğer çocuklar kullanacaksa;  doğru şekilde kullandıklarından emin olunuz. 

3D yazıcı kalem ile yapabilecekleriniz sınırsızdır. 3D kalem kullanım kılavuzunu dikkatli  ve detaylı okumanız ve talimatlarına harfiyen uymanız çok önemlidir. Güvenlik başta  olmak üzere; Açma kapama, Isı ayarı, Filamenti yükleme ve çıkartma, tutuş açısı, hız  ayarı ve daha birçok konuyu iyice anladıktan sonra bu sınırsız dünyaya giriş yapabilir,  cihazınız uzun süreler kullanabilirsiniz. Ayarların yanlış yapılması kötü performans ve 
sonuçlara neden olabilir, kaleminizin düzgün çalışmasını engeller. Cihazınızı kuru tutunuz,  basınç, manyetik alan, çok soğuk veya sıcak ortam, toz ve yabancı maddeler, fiziksel  darbelere ve düşmeye karşı koruyunuz. 
Her kullanım sonrası kalem içindeki filamenti çıkardığından emin olun. Kalemin ucunda kalan  plastiği, henüz kalem sıcakken bir fırça ya da parmak koruyucu ile ucunu temizleyebilirsiniz.  Kaleme filamenti yerleştirmeden önce her iki ucunun da düz olduğundan emin olun. Kaleme  filament yerleştirir ya da çıkarırken itme ve çekme yapmayın. 

3D Kalem Kutu İçeriği: 
3D kalem, 5V Adaptör, 2 adet Parmak Koruma Silikonu, PLA deneme filamenti (5-10 metre),ve Kalem standı olmak üzere 6 parçadan oluşmaktadır.

3D Kalem özellikleri: 
Filament akış hızı ayarlanabilir. Sıcaklık değeri 190° ~ 230°C arasında ayarlanabilir. PLA ve ABS filament ile  k ullanıma uygundur. 

Filament özellikleri: 
     PLA , sağlığa zararı olmayan, kaliteli ürünlerdir. Filament çapı 1.75 mm erime sıcaklığı 200 derecedir.

     

 

 

3D KALEMLER KAPALI KUTULARINDA GÖNDERİLMEKTEDİR.

NOT:  Filamentleriniz bittiğinde mağazamızdan sadece filamentte alabilirsiniz.

3D kaleminizi uzun ömürlü kullanabilmek için kaliteli filament kullanmanızı tavsiye ederiz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...