DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR DİKKAT! MUCİT ÇIKABİLİR

Dc Motor Teker Seti

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Arduino Robot Tekerlek ve Dc Motor Seti - Redüktörlü Motor 250 Rpm

Arduino Robot Tekerlek ve DC Motor Seti - Araba Tekerlek Set -  Redüktörlü Motor Set 250 rpm

Arduino her yaştan kullanıcıya kolay kullanımı ile hitap ediyor. Arduino kartlar ile farklı tasarım ve uygulamalar gerçekleştirilebiliyor. Basit araba uygulamalarında DC motor setine ve tekerleklere ihtiyaç duyuluyor. Plastik redüktörlü bu motor ve tekerlek seti ile uygun fiyata basit uygulamalar yapılabiliyor. Birbirlerine sıkı geçme ile bağlanan motor ve tekerlekler tam uyumla çalışıyor. Motorun her iki ucunda da mil bulunduğundan hobi uygulamalarında kolaylık sağlıyor. Plastik redüktörlü motor 250 Rpm’lik yüksek dönüş hızı ile basit araba uygulamalarında rahatlıkla kullanılıyor. Eğer sizin de aradığınız hobi veya eğitim amaçlı bir sete sahip olmak ise Arduino robot tekerlek ve DC motor seti tam size göre.

Hobi Uygulamaları İçin Kullanımı Kolay Set

 • Motor ve tekerlek seti hafifliği sayesinde projelerde fazladan ağırlık yapmıyor.
 • 3V- 12V arasında çalışabilen motor Arduino uygulamalarında kolayca kullanılabiliyor.
 • 30 mm kalınlığa ve 65 mm çapa sahip tekerlek araç projelerinde düzgün dönüş performansı gösteriyor.
 • Girintili yapısı sayesinde yola tam uyum sağlıyor.
 • DC motor ve tekerlek birbirlerine sıkı geçme ile bağlandığından fazladan bağlantı elemanına gerek duyulmuyor.

Tekerlek ve DC Motor Özellikleri

Motor Özellikleri

Mili Çapı: 3 mm

Redüktör Tipi: Plastik

Hız: 250 Rpm

Çalışma Voltajı: 3V- 12V

Motor Tipi: L Redüktörlü

Tekerlek Özellikleri

Çapı: 65 mm

Kalınlık: 30 mm

Ağırlık: 38 gr

Sensör, LED ekran, motor, modül, hobi setleri ve eğitici setler gibi onlarca başlık altında üretim yapan lider marka, sektördeki güçlü konumunu koruyor. Hobi veya eğitim amaçlı setler üreten Robotekno markası, kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

 

Plastik redüktörlü motor ve tekerlek seti basit uygulamalarda kullanabileceğiniz uygun fiyatlı ve çok kullanışlı bir üründür. Motor ve tekerleğin birbirine sıkı geçmesinden dolayı ekstra bir bağlantı elemanına ihtiyaç duyulmamaktadır. Motorda iki ayrı noktadan mil çıkışı olduğu için sağ ve sol kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bununla beraber tekerleğin takılmadığı mil tarafına encoder diski takılarak kullanılabilir. Enkoder diski paket içeriğine dahil değildir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

 • Mil Çapı: 3mm,
 • Enkoder: Yok,
 • Redüktör Tipi: Plastik redüktörlü,
 • Devir(RPM): 101 - 300rpm,
 • Voltaj: 6V,
 • Motor Tipi: L Redüktörlü.
 
 • Motor Özellikleri:
  • Çalışma Voltajı: 3V - 12V,
  • Redüksiyon Oranı: 1:48,
  • Hız: 250 Rpm(@6V),
  • Akım: 95mA (maks. 160mA),
  • Ağırlık: 29g.
 
 • Tekerlek Özellikleri:
  • Çapı: 65mm,
  • Kalınlık: 30mm,
  • Ağırlık: 38gr.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Teslimat Bilgileri

 1. Teslimat Süresi:
  1.1. Siparişiniz, ödeme onaylandıktan sonra yukarıdaki metini dikkata alarak genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat süresi, bulunduğunuz konuma ve kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  1.2. Özel durumlarda (örneğin, yoğun dönemler, tatiller veya doğal afetler),teslimat süresi biraz uzayabilir. Bu durumlarda size bilgi vermek için elimizden geleni yapacağız.

 2. Kargo Şirketi:
  2.1. Siparişleriniz, güvenilir ve tanınmış kargo şirketleriyle gönderilir. Kargo şirketi, bölgenizdeki en uygun ve hızlı teslimat hizmetini sağlamak için seçilecektir.
  2.2. Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size sağlanacak ve bu numara aracılığıyla teslimat sürecini takip edebileceksiniz.

 3. Teslimat Adresi:
  3.1.
  Sipariş verirken, doğru ve eksiksiz teslimat adresini sağlamanız önemlidir. Teslimatın sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.
   3.2. Teslimat adresinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildirmeniz önemlidir.

 4. Teslimat Ücretleri:
  4.1.
  Teslimat ücretleri, siparişin ağırlığı, boyutu, teslimat adresinin uzaklığı ve seçilen kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat ücreti size bildirilecektir.

 5. Hasarlı veya Kayıp Teslimatlar:
  5.1.
  Siparişinizin hasarlı veya eksik olarak teslim edilmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimize bildiriniz. Sorunu çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için gereken adımları atacağız.
   5.2. Kayıp bir teslimat durumunda, kargo şirketiyle iletişime geçip sorunu araştıracağız ve size en iyi çözümü sunmak için yardımcı olacağız.

 6. Uluslararası Teslimatlar:
  6.1.
  Uluslararası teslimatlar için ek teslimat süresi ve gümrük prosedürleri geçerli olabilir. Uluslararası siparişlerinizin tamamlanmasından önce toplam teslimat süresi ve ek ücretler hakkında size bilgi verilecektir.
   6.2. Gümrük vergileri ve diğer ithalat masrafları, alıcının sorumluluğundadır. Bu masraflar siparişinizi teslim almadan önce ödenmelidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...